Yemekhane

Mesleğim Sağlık Lisesi’nde  mutfak ve yemekhane operasyon noktaları da bulunmaktadır. Mesleğim Sağlık Lisesi yemek hizmetini birçok kurumun aksine bünyesinde istihdam ederek öğrencilerimizin hijyen ve  sağlık noktasında güvenliğinden emin olmaktadır.

Öğrencilerimizin gelişme çağında oldukları göz önünde tutularak fiziksel gelişimlerine yardımcı olacak özel menüler hazırlanmaktadır. Kaliteli ürünler kullanmak, sağlıklı ve lezzetli yemekler sunmak, hijyen kurallarına uymak, hizmet kalitesini sürekli artırmak, yemek alan kişilerin memnuniyetini sağlamak, sürekli gelişim ve iyileştirmeyi sağlamak yemekhanemizin en ehemmiyet gösterdiği noktadır arasında yer almaktadır.

Tüm yemekler Doğa Hospital Diyetisyen hekimliği kontrolü ile hazırlanmaktadır.

 

 

Kantin

Mesleğim Sağlık Lisesi’nde kantin hizmeti de sunulmaktadır. Kantinler öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Okul kantinlerinde satışa sunulan gıdalar, MEB bakanlığı düzenlemelerine uygundur. Sağlığa zararlı olabilecek boyalı veya katkı maddeli yiyeceklerin ve içeceklerin kantinlerde satışı yapılmaz.

Kantin görüntüsü için Tıklayınız

Okulumuzdan Görüntüler için Tıklayınız