Mesleğim Sağlık Koleji, velilerimizin beklentilerine ve öğrencilerimizin geleceğe yönelik hayallerine cevap verebilmek ve sağlık kolejlerinde standartları yükseltme hedefi için ‘Herkes için ayrıcalıklı eğitim’ sloganı ile  2013 yılında kuruldu.

Mesleğim Sağlık Koleji;

ile ayrıcalıklı bir eğitim sürecini ekonomik planlama ile en ideal seviyede bir araya getirerek Türkiye de özel okul anlayışını temelden değiştirmeyi hedeflemektedir.

Ayrıca Mesleğim Sağlık Koleji kardeş kuruluşu Doğa Hastanesinin güvencesiyle öğrencilerini alanında uzman doktor, hemşire ve diğer sağlık kadroları tarafından sunulan mesleki seminerlerden faydalandırır. Kardeş kuruluşu olan Doğa Hastanesinin desteği ile öğrencilerini periyodik olarak hastane bünyesinde gerçekleştirilen yerinde mesleki eğitim dersleri yaparak öğrencilerin gözlem yeteneğini güçlendirir.

Mesleğim Sağlık Koleji, klasik eğitim anlayışının sınırlarını zorlayarak ve özgün yöntemler kullanarak mesleki eğitimin yanında Haftasonu Eğitimleri, ve üniversiteye hazırlık çalışmaları ile rakiplerine fark atacak bir eğitim programına sahiptir.

Mesleğim Sağlık Koleji ”Ayrıcalıklı eğitim, Ekonomik planlama” ilkesi ile  her velinin bütçesine uygun taksit ve kredi seçenekleri sunarak çözümler üretir.

Kısacası Mesleğim Okulları;

ve hepsinden can alıcı nokta olan ayrıcalıklı eğitimin ekonomik fiyat planlaması ile Türkiye’de özel okul anlayışını temelden değiştirmeyi hedeflemektedir.

Daha fazla Bilgi İçin aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

[vfb id=3]