Mesleğim Sağlık Lisesi Tüketici Kalite Ödülünü Kazandı

Mesleğim Sağlık Lisesi Tüketici Kalite Ödülünü Kazandı

Bu sene 31.’si gerçekleşen Uluslararası Tüketici Zirvesi’nde okulumuz Mesleğim Sağlık Lisesi Tüketici Kalite Ödülünü kazandı.

Türkiye ve Dünyada tüketicinin korunması ve bilinçlenmesi için çalışmalarını sürdüren Lobin Turkey tarafından gerçekleştirilen Tüketici Zirvesinde kendi alanında tüketici kalite ödülüne Mesleğim Sağlık Lisesi layık görüldü

Türkiye’nin en uzun soluklu uluslararası organizasyonlarından olan Tüketici Zirvesi’nin 31.si 14 Mart Çarşamba günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi. Programa katılarak ödülü okulumuz adına Genel Koordinatör Aysun Baygın teslim aldı. Aysun Baygın yaptığı konuşmada sağlık meslek liselerinin önemine değinerek almış olduğumuz ödülün kıvancını paylaştı.

Sunuculuğunu Wilma Elles’in yaptığı ödül töreninde ödül alanlar arasında Doğa Sigorta, TGRT Haber, Sefa-Merve ve Has Konyalı gibi alanında isim yapmış markalara sahip şirketler yer aldı.

Bizi bu ödüle layık gören Takdir Kuruluna teşekkür ediyoruz. Bu ödülü tüm öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimize ithaf ediyoruz.