9 – B ve 9 – C Sınıflarının Doğa Hastanesi Ziyareti

9 – B ve 9 – C Sınıflarının Doğa Hastanesi Ziyareti

9-B ve 9-C sınıfı öğrencileri rehber öğretmenleri Yeliz Oruç, Edebiyat Hocamız Rahime KÜÇÜKŞENGÜN ve Fizik Hocamız Bihter CULHA nezaretinde kardeş kuruluşumuz Doğa  Hastanesini ziyaret etti.

Özel Mesleğim Sağlık Koleji 9-B ve 9-C sınıfı öğrencileri 26 şubat 2015 Perşembe günü Özel Doğa Hastanesine gerçekleştirdikleri eğitim gezisinde Başhemşire Melike YAZICI koordinasyonunda hemşirenin görevleri, hemşirelik mesleği ve hastanenin bölümleri hakkında bilgi aldı

Eğitim sistemimizin önemli bir parçası olan yerinde mesleki eğitim uygulamaları kapsamında gerçekleşen eğitim gezimizde öğrencilerimiz doktorlar ve hemşirelere mesleki sorular yöneltirken hastanenin doğumhane, ameliyathane ve acil gibi bölümlerini de gezme fırsatı buldular.

Hastanemiz başhekimi Erdal ERCAN ve Başhekim Yardımcımız Hasan Hayri KAPLAN ile de tanışma ve sohbet etme fırsatı bulan öğrencilerimiz beraber hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Öğrencilerimiz meslekleri hakkında öğrendikleri bilgilerle memnun bir şekilde okula geri dönerken Doğa Hastanesine bu güzel ziyarete ev sahipliği yaptıkları için teşekkür ettiler.

Okulumuz öğrencilerine göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverlikten ötürü tüm Doğa Hospital ekibine ve özellikle Başhekim Erdal ERCAN, Başhekim Yardımcımız Hasan Hayri KAPLAN ve Başhemşiremiz Melike YAZICI’ya teşekkür ederiz.